Kavel 2635 Drie Engelse fruitmesjes met parelmoer, o.a. zilver
Kavel 2635. Drie Engelse fruitmesjes met parelmoer, o.a. zilver

Lot van drie Engelse parelmoeren fruitmesjes, waarvan twee met eerste gehalte (925/1000) Engels zilveren blad.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte (niet uitgeklapt) 6 tot 8,5 cm
Conditie Gebruikssporen, beschadigingen aan parelmoer
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel