Kavel 2447 Ethiopisch handkruis
Kavel 2447. Ethiopisch handkruis

Een 20e eeuws gestoken houten kruis, Ethiopisch processiekruis

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 48 x 29 cm
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel