Kavel 2849 Frans marinesabel
Kavel 2849. Frans marinesabel

Frans marinesabel, de kling met aan weerszijden een gegraveerd anker, en gekeurd -vlakbij de pareerstang- met de letter ‘O’ aan de ene zijde, en aan de andere zijde met een sierlijke letter ‘B’ en keurmerk met ‘A’ waarboven een ster, in lederen schede met messing details, eerste helft 19e eeuw

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 87 cm
Conditie Schede gebruikssporen, sabel lichte slijtagesporen, heft roestig en met deukje
Huidig bod € 340
Verkocht voor € 340
Vorig kavel Volgend kavel