Kavel 2827 Franse School 20e eeuw
Kavel 2827. Franse School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doeken. Scheven in een haven. Rechtsonder gesigneerd 'Lepine'.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 37,5 x 60,5 cm
Conditie Oppervlaktevuil
Huidig bod € 500
Verkocht voor € 500
Vorig kavel Volgend kavel