Kavel 2320 Fries kerfsnede aardewerken theepot op komfoor
Kavel 2320. Fries kerfsnede aardewerken theepot op komfoor

Een grote antieke Fries kerfsnede aardewerken theepot met gevlochten rieten hengsel, op komfoor.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Totale hoogte 29 cm, zonder hengsel
Conditie Pot met grote haarlijn/breuk en restauraties, o.a. aan tuit
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel