Kavel 2622 Jurgen Jensen - tinnen collier en armband.
Kavel 2622. Jurgen Jensen - tinnen collier en armband.

Een tinnen collier en bijpassende armband. Modelnummers 129. Gemerkt Jurgen Jensen, Denmark.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Armband 5,5 cm doorsnede en collier 38 cm lang.
Conditie Gebruikssporen.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel