| Kavel | 2622. Jurgen Jensen - tinnen collier en armband. |
| Omschrijving | Een tinnen collier en bijpassende armband. Modelnummers 129. Gemerkt Jurgen Jensen, Denmark. |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie VI - 22 december 2025 |
| Afmetingen | Armband 5,5 cm doorsnede en collier 38 cm lang. |
| Conditie | Gebruikssporen. |
| Huidig bod | € 30 |
| Verkocht voor | € 30 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |