Kavel 2394 Gipsen art nouveau buste
Kavel 2394. Gipsen art nouveau buste

Een gipsen buste van een jonge dame met hoofdoek in ART NOUVEAU stijl. 45 cm hoog x 42 cm breed. Niet gesigneerd, maar in de stijl van Emmanuel Vilanis. (1858-1914). 20e eeuws

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel