| Kavel | 2624. Gouden collier |
| Omschrijving | Een 20e eeuws lang 14 karaats (585/1000) geelgouden collier, onduidelijk gemerkt met meesterteken op de sluiting. |
| Taxatiewaarde | € 130 - € 160 |
| Veiling | Sessie VI - 22 december 2025 |
| Afmetingen | Lengte ca. 57 cm |
| Conditie | Goede staat (twee knoopjes) |
| Huidig bod | € 140 |
| Verkocht voor | € 140 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |