Kavel 2749 Gouden oorbellen met bloedkoraal
Kavel 2749. Gouden oorbellen met bloedkoraal

Een stel 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden oorbellen met druppelvormige bloedkoraal, gekeurd met modern eikenblaadje (1953-heden).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte geheel 4 cm
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel