Kavel 2690 Gouden oorbellen met bloedkoraal
Kavel 2690. Gouden oorbellen met bloedkoraal

Een stel 19e of 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden oorbellen, filigrain bewerkte rand en centraal bezet met cabochon geslepen bloedkoraal. Gemerkt met oud eikenblaadje.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte 22 mm
Huidig bod € 220
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel