Kavel 2496 Gouden oorbellen met groene steen
Kavel 2496. Gouden oorbellen met groene steen

Een stel 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden oorknoppen, druppelvormig model, met ovale groene, gefacetteerde stenen. Gemerkt ‘585’.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Totale lengte 4 cm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel