Kavel 2348 gouden oorbellen met onyx
Kavel 2348. gouden oorbellen met onyx

Een stel antieke 19e of vroeg 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden oorbellen, bezet met ovale onyx steen, ingelegd met kleine, gekleurde steentjes. Gemerkt met oud eikenblaadje.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte 20 mm
Conditie Redelijke staat, één randje licht verbogen, één met oude reparatie
Huidig bod € 95
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel