Kavel 2417 Gouden oorknoppen, bolvormig
Kavel 2417. Gouden oorknoppen, bolvormig

Een stel 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden oorstekers, half bolvormig model. Gemerkt ‘585’.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede bol 8 mm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel