Kavel 2694 Gouden oorknoppen met robijn en zirkonia
Kavel 2694. Gouden oorknoppen met robijn en zirkonia

Een stel 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) gouden oorknoppen, oneindige knoop, elk bezet met twee zirkonia’s en een robijntje. Gemerkt ‘585’.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte 10 mm, breedte 6 mm
Conditie Eén licht verbogen
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel