| Kavel | 2556. Gouden ring met aquamarijn |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden ring, met opengewerkte rand, bezet met gefacetteerde aquamartijn. Gemerkt met eikenblaadje en meesterteken ‘PH’ |
| Taxatiewaarde | € 120 - € 160 |
| Veiling | Sessie VI - 22 december 2025 |
| Afmetingen | Ringmaat 21 mm |
| Conditie | Lichte gebruikssporen |
| Huidig bod | € 170 |
| Verkocht voor | € 170 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |