Kavel 2782 Gouden ring met bloedkoraal
Kavel 2782. Gouden ring met bloedkoraal

Een 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden ring, met gegraveerde rand, bezet met cabochon geslepen bloedkoraal. Gemerkt met eikenblaadje.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Ringmaat 20 mm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel