Kavel 2578 Gouden staafbroche met diamant
Kavel 2578. Gouden staafbroche met diamant

Een vroeg 20e eeuwse 14 karaats (585/1000) geelgouden staafbroche, bezet met kleine diamant

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte 6 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel