Kavel 2894 Granaten collier met gouden slot
Kavel 2894. Granaten collier met gouden slot

Een antiek collier, opgebouwd uit ronde, gefacetteerde granaten, met rond 14 karaats (585/1000) geelgouden steekslot, bezet met negentien ronde en druppelvormige granaatjes. Gemerkt met oud eikenblaadje. Met daarbij enkele extra kralen.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Lengte collier ca. 36 cm, te verlengen tot 56,5 cm met extra kralen
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel