Kavel 2795 Grote spiegel in zilveren lijst
Kavel 2795. Grote spiegel in zilveren lijst

Een 20e eeuwse ovale spiegel in een derde gehalte (800/1000) zilveren lijst, gecontourneerd, op twee voetjes. Met een houten achterzijde. Gemerkt ‘800’, tevens met Hollands Z importkeur.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 39 x 27 cm
Conditie Enkele deukjes, één pootje verbogen
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel