Kavel 2560 Hollandse School 19e eeuw
Kavel 2560. Hollandse School 19e eeuw

Aquarel op papier, voorstelling van een landschap met o.a. een boer bij een koe. Ongesigneerd, Hollandse School 19e eeuw.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 34 x 27 cm
Conditie Vergeeld, vlekken
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel