Kavel 2644 Hollandse School 19e eeuw
Kavel 2644. Hollandse School 19e eeuw

Olieverf op paneel, stadsgezicht met brug, figuren en toren op de achtergrond. 19e eeuw. In rijk gesneden vergulde lijst.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel