Kavel 2613 Hollandse School 19e eeuw
Kavel 2613. Hollandse School 19e eeuw

Schilderij, olieverf op paneel. Schepen op zee, met rechts een vuurtoren. Linksonder onduidelijk gesigneerd (mogelijk J.H. Kip), gedateerd 1840. In originele 19e eeuwse lijst.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 27,5 x 36 cm, lijst 43 x 52 cm
Conditie Verkleurde vernislaag, inschildering
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel