Kavel 2303 Hollandse School 19e eeuw - Dorpsgezicht met wandelaars bij een landhuis
Kavel 2303. Hollandse School 19e eeuw - Dorpsgezicht met wandelaars bij een landhuis

Schilderij, olieverf op paneel. Dorpsgezicht met wandelaars bij een landhuis. Ongesigneerd, Hollandse School 20e eeuw.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 27 x 32 cm
Conditie Conditie op aanvraag
Huidig bod € 180
Verkocht voor € 180
Vorig kavel Volgend kavel