Kavel 2803 Hollandse School 19e eeuw
Kavel 2803. Hollandse School 19e eeuw

Olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuranten in een straatje met trapgevel. 19e eeuw. In vergulde lijst.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel