Kavel 2871 Hollandse School 19e eeuw - Italiaans landschap (Tivoli?)
Kavel 2871. Hollandse School 19e eeuw - Italiaans landschap (Tivoli?)

Schilderij, olieverf op doek. Italianiserend landschap met reizigers en een waterval op de achtergrond, mogelijk de watervallen van Tivoli. Linksonder gesigneerd ‘L. Vogel’, Hollandse School 19e eeuw. In 19e eeuwse vergulde profiellijst.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 38 x 47 cm, lijst 50,5 x 60,5 cm
Conditie Gat in doek midden boven, craquele, oppervlaktevuil, kleine beschadigingen aan lijst
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel