Kavel 2592 Jan Poortenaar (1886-1958) - Ets, Indonesië
Kavel 2592. Jan Poortenaar (1886-1958) - Ets, Indonesië

Ets op papier, Indonesisch landschap met rijstvelden, figuren en een berg/vulkaan. Rechtsonder gesigneerd Jan Poortenaar (Amsterdam 1886 – Naarden 1958).

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen 64,5 x 50 cm, lijst 75,5 x 58 cm
Conditie Licht verkleurd, vochtvlekken middenonder
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel