| Kavel | 2592. Jan Poortenaar (1886-1958) - Ets, Indonesië |
| Omschrijving | Ets op papier, Indonesisch landschap met rijstvelden, figuren en een berg/vulkaan. Rechtsonder gesigneerd Jan Poortenaar (Amsterdam 1886 – Naarden 1958). |
| Taxatiewaarde | € 120 - € 160 |
| Veiling | Sessie VI - 22 december 2025 |
| Afmetingen | 64,5 x 50 cm, lijst 75,5 x 58 cm |
| Conditie | Licht verkleurd, vochtvlekken middenonder |
| Startbod | € |
| Vorig kavel | Volgend kavel |