Kavel 2563 Japans sigarettenetui
Kavel 2563. Japans sigarettenetui

Een antieke Japans "mixed metals" etui, 8 x 12 cm. Met goud en zilver ingelegd, zgn damascene. Met decor van pagodes, figuren, vogels en mount Fuji. Gemerkt op achterzijde/

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel