Kavel 2808 John Bevort (1917-1996)
Kavel 2808. John Bevort (1917-1996)

Schilderij, olieverf op doek. Zeegezicht, gesigneerd Jan Bévort (Utrecht 1917 - Schoorl 1996).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel