Kavel 2734 Lot diversen Indische artikelen
Kavel 2734. Lot diversen Indische artikelen

Lot diversen. Twee Indonesische houtsnijwerken en een antieke messing offerschaal.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Conditie Gebruikssporen en beschadigingen.
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel