Kavel 2517 Lot diversen speelgoed
Kavel 2517. Lot diversen speelgoed

Lot diversen. Bestaande uit Sinterklaas artikelen, twee blikken autos's, toverlantaarn glaasjes, losse doos voor een schuco garage, etc.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Conditie Gebruikssporen en beschadigingen.
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel