Kavel 2877 Lot scheepsartikelen, o.a. log en Naudet barograaf
Kavel 2877. Lot scheepsartikelen, o.a. log en Naudet barograaf

Lot diverse scheepsartikelen: een groot 20e eeuws bronzen log, gemerkt T.W. = Thomas Walker, Engeland. Een roodbeschilderd blikken lantaarn met olielampje en een barograaf in houten kast, gemerkt Naudet, Frankrijk.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte log 50 cm
Conditie Werking onbekend
Huidig bod € 170
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel