Kavel 2486 Lot uraniumglas
Kavel 2486. Lot uraniumglas

Groot lot divers vroeg 20e eeuws groen uraniumglas, waaronder een karafje en enkele waterglazen. Ongemerkt, mogelijk A.D. Copier of W.J. Rozendaal.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte karaf 19,5 cm
Conditie Enkele met kleine beschadigingen
Huidig bod € 95
Verkocht voor € 95
Vorig kavel Volgend kavel