Kavel 2670 Lot van twee sabels
Kavel 2670. Lot van twee sabels

Twee antieke sabels in lederen schedes. 1 naar een spaans voorbeeld en 1 naar een Hollands officierensabel. Vroeg 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 97 en 119 cm lang incl schedes.
Conditie Gebruikssporen en 1 schede gebroken.
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel