| Kavel | 2655. Luiks pistooltje, 19e eeuw |
| Omschrijving | Een antiek 19e eeuws pistooltje, gemerkt ‘ELG’, Luik, België |
| Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
| Veiling | Sessie VI - 22 december 2025 |
| Huidig bod | € 150 |
| Verkocht voor | € 150 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |