Kavel 2655 Luiks pistooltje, 19e eeuw
Kavel 2655. Luiks pistooltje, 19e eeuw

Een antiek 19e eeuws pistooltje, gemerkt ‘ELG’, Luik, België

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel