Kavel 2405 Mahonie houten bestekkist met bijouterie.
Kavel 2405. Mahonie houten bestekkist met bijouterie.

Mahonie houten bestekkist met bijouterie, bestaande uit diverse sierraden, waaronder zilver.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Diverse formaten
Conditie Gebruikssporen en beschadigingen.
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel