Kavel 2463 Polychroom aardewerken plaquette, vogelkooitje
Kavel 2463. Polychroom aardewerken plaquette, vogelkooitje

Een 19e of 20e eeuwse aardewerken plaquette, polychroom, voorstelling van een vogelkooitje, omringd door gordijnen en aan de onderzijde een blauw-wit landschapsdecor. Aan de achterzijde gemerkt ‘B.S.K’.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 20 x 24,5 cm
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel