Kavel 2327 Schatz scheepsklok en barometer
Kavel 2327. Schatz scheepsklok en barometer

Een 20e eeuwse scheepsklok en barometer in messing kast, beide gemerkt Schatz, uurwerk gemerkt ‘Schatz Royal Mariner’. Gemonteerd op houten plank.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Houten plank 47 x 25 cm
Conditie Lichte gebruikssporen, werking niet getest
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel