Kavel 2456 Twee 19e eeuwse spanen buttes
Kavel 2456. Twee 19e eeuwse spanen buttes

Een groot en een klein model spanen houten bewaardozen zgn buttes 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 50 x 33 x 20 cm en 15 x 10 x 6 cm.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel