Kavel 2707 Twee 20e eeuwse zilveren lodereindoosjes
Kavel 2707. Twee 20e eeuwse zilveren lodereindoosjes

Lot van twee 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren lodereindoosjes. Achtkantig model, beide aan de onderzijde gemerkt mr. van der Meulen, Joure, jaarletter L (1971) en U (1979)

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 5 cm
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel