Kavel 2727 Twee antieke Indische sirihdoosjes
Kavel 2727. Twee antieke Indische sirihdoosjes

Lot van twee antieke 19e of vroeg 20e eeuwse zilveren of verzilverde rijk bewerkte Indische sirih- of beteldoosjes.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte 18 tot 20 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel