Kavel 2606 Twee antieke koperen appelketels.
Kavel 2606. Twee antieke koperen appelketels.

Twee groot formaat antieke koperen appelketels, 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste is 40 cm hoog (incl. hengsel) en 30 cm doorsnede.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel