Kavel 2534 Twee betonnen consoles en betonnen wanddecoratie
Kavel 2534. Twee betonnen consoles en betonnen wanddecoratie

Twee neo classical betonnen wandconsoles met decor van acanthusbladeren en scrolls. Hierbij een betonnen plaquette met een voorstelling van Amor en Venus. 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Consoles: 56 x 20 cm Plaquette: 89 x 43 cm.
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel