Kavel 2732 Twee bronzen wandkandelaars, Seize stijl
Kavel 2732. Twee bronzen wandkandelaars, Seize stijl

Lot van twee 20e eeuwse bronzen wandkandelaars, Seize stijl, met strikmotieven aan de bovenzijde.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 58 cm, breedte 24 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel