Kavel 2660 Twee geëmaileerde Wilhemina souvenir bekers 1898 en 1901.
Kavel 2660. Twee geëmaileerde Wilhemina souvenir bekers 1898 en 1901.

Twee geëmaileerde souvenirbekers. Uitgegeven bij inhuldiging en huwlijk van Koningin Wilhemina in 1898 en 1901. Polychroom gedecoreerd met wapens, engelen en portretten.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 9 cm hoog x 8 cm doorsnede.
Conditie Enkele beschadiginen rondom.
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel