Kavel 2382 Twee schijfkandelaars en wandkandelaar
Kavel 2382. Twee schijfkandelaars en wandkandelaar

Een stel 19e of 20e eeuwse messing schijfkandelaars, met daarbij een drielichts wandkandelaar, 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte kandelaars 27 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel