Kavel 2774 Twee zilveren tasbeugels aan geborduurde tasjes
Kavel 2774. Twee zilveren tasbeugels aan geborduurde tasjes

Lot van twee 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren tasbeugels aan geborduurde tasjes, één beugel met landschapsdecor.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Breedte 12,5 en 17,5 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel