Kavel 2374 Willem Frederik Reinders (1881-1960) - Duingezicht
Kavel 2374. Willem Frederik Reinders (1881-1960) - Duingezicht

Schilderij, olieverf op doek. Duingezicht met meeuwen en de zee op de achtergrond. Rechtsonder gesigneerd Willem Frederik Reinders (Haren 1881 - Eelde 1960). In profiellijst.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel