Kavel 2386 Wim van der Veer (1939)
Kavel 2386. Wim van der Veer (1939)

Schilderij, olieverf op doek. Landschap, rechtsonder gesigneerd Wim van der Veer (Leeuwarden, 1939).

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 30 x 30 cm, lijst 42,5 x 42,5 cm
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel