Kavel 2857 Zeven antieke houten en een blikken tabakspot.
Kavel 2857. Zeven antieke houten en een blikken tabakspot.

Een lot met zeven antieke ronde beschilderd houten tabakspotten en een blikken variant. 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Grootste is 30 cm hoog en 20 cm doorsnede.
Conditie Gerbuikssporen en enkele beschadigingen.
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel