Kavel 2423 Zilveren beursbeugel aan maliënkoldertasje, 1872
Kavel 2423. Zilveren beursbeugel aan maliënkoldertasje, 1872

Een antiek 19e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren beursbeugeltje aan maliënkoldertasje. Gemerkt met lopende leeuw, minervakopje en jaarletter N (1872).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 13 x 9 cm
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel